«2019. december»

„A versenyképesség jövője= Digitalizáció + Szakmaitudás” a pénzügy és számvitel világában című konferencia
0001.01.01

MEGHÍVÓ – FELHÍVÁS KONFERENCIA JELENTKEZÉSRE

„A versenyképesség jövője= Digitalizáció + Szakmaitudás” a pénzügy és számvitel világában című konferenciájára.

Időpont: 2019. november 7.

Helyszín: Budapesti Gazdasági Egyetem –

1055 Budapest, Markó utca 29-31.

A digitalizáció hatására a pénzügyi és számviteli területek mélyreható változásokon mennek keresztül. A szervezetek közötti kapcsolattartás, a szervezetek belső működése, valamint az üzleti folyamatok monitorozása, modellezése és előrejelzése mind-mind olyan vállalati aspektusok, amelyeket alapjaikban formálnak át új technológiai megoldások és lehetőségek. Ezek a változások előreláthatólag nem kerülnek nyugvópontra, sőt inkább a gyorsulásuk várható. Ez a megváltozott és folyamatosan változásban lévő belső és külső környezet számos kérdést vet fel, amelyek meg válaszolásához egyaránt szükség van az akadémiai és a gyakorlati tudásra.

A Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Kara konferenciájának 7 szekciója szakmai és tudományos előadásai a fenti kérdéseket járják körül. A rendezvény egyik fő célja, hogy bemutassa, hogy a legújabb tudományos eredmények milyen új szakmai megoldások létrejöttét segíthetik. Másrészt az esemény hozzájárul a pénzügyi és számviteli területek szakmai megújulásához is, azáltal, hogy a szakmai gyakorlat már alkalmazásban kipróbált modelljeit és megoldásait összeköti a tudományos kérdésfelvetésekkel.

A konferenciára jelentkezését várjuk előadóként vagy érdeklődő résztvevőként egyaránt

• gyakorló vállalati szakembereknek,
  • szakmai szervezetek szakértőinek,
  • tudományos műhelyek kutatóinak,
  • a szakmaterületek oktatóiknak,
  • PhD és egyetemi hallgatóknak
  • és a pénzügy-számvitel világában dolgozó minden kollégának.

A konferencián való részvétel regisztrációhoz kötött, melyet ezen a felületen tehetnek meg szeptember 30-ig.

További részletek, teljes program a honlapon és a BGE Facebook oldalán érhető el. Regisztráció ITT.

Szeretettel várjuk Önöket a Beyond Financial Reporting nemzetközi konferenciára!

Üdvözlettel,

A BGE PSZK Beyond Financial Reporting Konferencia Szervező Bizottsága